POČÍTAČE ViP

Služby v oblasti výpočetní techniky - servis a opravy počítačů, tvorba webových stránek a realizace a správa sítí LAN včetně internetového připojení a WiFi.

Aktuálně www.pocitacevip.cz

01. 09. 2009

Spuštěny nové stránky

CELÝ TEXT...

Počítače ViP on Facebook

Naše služby

Počítačové sítě

 

- Návrh a realizace sítí

Nabízíme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN na klíč včetně připojení celé sítě k internetu a také jejich správu.

Zajistíme technickou podporu a opravy hardwaru, navrhneme optimální konfiguraci sítě a operačních systémů včetně jejich instalace a průběžné správy s ohledem na kvalitní výkon a provoz s důrazem na bezpečnost dat.

- Internet

Připojíme Váš počítač k internetu - bráně do světa informací.

Běžně pomocí pevné telefonní linky, mobilního telefonu, či modemu. Po dohodě lze samozřejmě zajistit i ostatní způsoby připojení. (ISDN, ADSL, kabelová televize, bezdrátové připojení apod.) . Přístup lze zajistit pro samostatný počítač, pracovní skupinu i rozsáhlou síť.

S instalací internetu obdržíte potřebné zařízení a software, aktivujeme Vám připojení u zprostředkovatele internetových služeb. Služba zahrnuje i krátké seznámení s obsluhou.

- Wi-Fi připojení

Vytvoříme připojení do sítě internet bez nutnosti pevné telefonní linky. Zjistíme přítomnost wifi vysílačů, provedeme měření signálu v místě, zprostředkujeme připojení a instalujeme potřebné zařízení (anténa, přijímač, kabely...). Zabezpečíme Vaši síť proti nechtěnému připojení a odebírání dat. Možnost bezdrátového rozvedení internetu po bytě a připojení více počítačů.

- Návrh a realizace kamerového systému

Nabízíme kompletní řešení a realizaci kamerových systémů pro domácnosti i firmy. Návrh kamerové systému zcela zdarma dle Vašich požadavků.

- IT Outsourcing

Provoz, údržba, rozvoj informačních technologií a zařízení klienta. Naše firma se externě postará o veškeré kancelářské vybavení firmy a správu sítě a převezme zodpovědnost za její chod.

Výčet je některých služeb prováděných v rámci smlouvy:

- Správa, údržba a servis jednotlivých pc

- Správa a údržba aktivních i pasivních prvků sítě (switche, routery, kabely, Wifi, atd.)

- Instalace, správa, údržba a servis serverů na platformách Windows

- Technická podpora uživatelům a konzultace

- Upgrade a modernizace vybavení dle požadavků

- Tvorba a realizace počítačových sítí, připojení k internetu a externí správa sítí

Zeptejte se nás jaké výhody Vám IT outsourcing přináší.

- Tvorba www stránek

Pokud chcete prezentovat Vaši firmu na internetu, využijte naší nabídky na vytvoření webových stránek. Nabízíme www stránky od jednoduchých, statických až po různé aplikace. Tvorba www stránek zahrnuje i registraci domény, zřízení webhostingu a registraci na internetových vyhledávačích.

Pokud nemáte představu jak by měly Vaše webové stránky vypadat a co by měly obsahovat,
navrhneme pro Vás vhodné řešení. Každý projekt je individuální, cena se stanovuje na
základě rozsahu a složitosti zakázky.