POČÍTAČE ViP

Služby v oblasti výpočetní techniky - servis a opravy počítačů, tvorba webových stránek a realizace a správa sítí LAN včetně internetového připojení a WiFi.

Aktuálně www.pocitacevip.cz

01. 09. 2009

Spuštěny nové stránky

CELÝ TEXT...

Počítače ViP on Facebook

Naše služby

Servis počítačů

 

- Opravy závad z oblasti hardware i software.

Závady diagnostikujeme přímo u zákazníka a pokud je to v našich silách, závadu opravíme na místě. V ostatních případech počítač odvezeme na dílnu a v co nejkratším termínu opravíme a uvedeme opět do provozu a dopravíme zpět k zákazníkovi.

Instalace Windows a ostatních softwarů i různých příslušenství - tiskárny, multimédia apod.

- Odvirování počítače

Počítačový vir může způsobit ztrátu Vašich dat, zpomaluje chod počítače, systém zamrzá a některé aplikace nefungují správně. Prevenci představuje instalace antivirových programů, v případě, že je již počítač napaden virem, provádíme jeho odvirování.

- Záchrana dat z pevných disků

Zhroutil se Vám operační systém či se do Vašeho počítače dostal softwarový vir? Získáme data z disku, na kterém došlo k poruše souborového systému. Obnovujeme data takřka ze všech typů úložných médií a zařízení ( pevné disky, disková pole, pamě»ové karty, flash disky, CD, DVD, diskety apod.).

- Čištění počítačů

Prach a nečistoty v počítači může způsobit nadměrné zahřívání, hluk a zpomalení systému a zkrácení doby životnosti celého počítače. Provádíme mechanické kompletní čištění počítačů, odstranění prachu a nečistot i z těch nejméně přístupných míst.

- Upgrade počítačů

Pokud počítač již neodpovídá svými parametry Vašim požadavkům, po posouzení stavu navrhneme a provedeme jeho modernizaci.

Je-li Váš počítač zastaralý, máte několik možností. Můžete modernizovat stávající systém přidáním nového komponentu nebo některý z dílů nahradit novým. Nebo jednoduše koupit nový počítač...

Ale před tím je dobré vědět proč jste nespokojený s Vaším pc. Je příliš pomalý? Má nějaké nedostatky? Chcete hrát nejnovější pc hry, zpracovávat záběry z Vaší digitální kamery? To jsou jen některé důvody k uvážení zda upgradovat pc nebo koupit nový.

Rádi Vám poradíme při rozhodování a nabídneme pro Vás nejlepší řešení.

- Prodej nových pc a příslušenství

Prodej nových počítačů, notebooků, sestavení PC na zakázku, možnost jakékoliv konfigurace dle přání a potřeb zákazníka.

Vzhledem k neustále se měnícím cenám a individuálním požadavkům zákazníků zde nejsou uvedeny ceny. Rádi Vám zcela nezávazně zhotovíme cenovou nabídku dle Vašeho cenového či výkonového požadavku.